Poznaj nowe autorskie zabiegi stworzone razem z marką Image Skincare! Już od sierpnia dostępne tylko w Maraga Strefa SPA!

 

Autorski zabieg oczyszczająco-regulujący dla młodzieży:

Delikatny zabieg dla skór objętych trądzikiem. Reguluje wydzielanie sebum, łagodzi i niweluje stany zapalne. Kluczowym etapem zabiegu jest zastosowanie maski z probiotykiem i prebiotykiem, dzięki której możliwe jest przywrócenie naturalnej, prawidłowej flory bakteryjnej. 

Cena: 200 zł

 

Autorski zabieg oczyszczająco-normalizujący dla cer problematycznych:

Zaawansowana forma autorskiego zabiegu oczyszczająco-regulującego, wzbogacona o terapeutyczne działanie peelingu Acne Lift (Kwas salicylowy w połączeniu z kwasem glikolowym) oraz złuszczającej maski aktywnej Ageless. Zabieg dedykowany osobom, które korzystały z zabiegów z użyciem peelingów chemicznych w przeszłości. Możliwość uzupełnienia procedury o manualne oczyszczanie pozwala uczynić z zabiegu idealną procedurę terapeutyczną z efektem mocniejszego odświeżenia.

Cena: 300 zł

Wersja zabiegu z oczyszczaniem: Cena 350 zł

 

Autorski zabieg nawilżająco-wygładzający:

W zabiegu znajdziemy połączenie technologii ze składnikami aktywnymi najwyższej jakości. Wprowadzenie komórek macierzystych z jabłoni czy nasion winogron oraz antyoksydantów przy pomocy mezoterapii bezigłowej (elektroporacji) zapewni skórze nawilżenie, blask, regenerację i działanie „slow aging” – opóźniające oznaki starzenia. Zabieg dla skór suchych i odwodnionych, poszarzałych, potrzebujących regeneracji i skutecznego działania odmładzającego.

Cena: 300 zł

Cena zabiegu z maską w płacie: 350 zł

 

Zapraszamy!