Zadbane stopy – pielęgnacja

Lato w pełni, a Ty ciągle chowasz swoje stopy w dużym, zakrytym obuwiu. Obawiasz się, że Twoje pięty są zrogowaciałe i wysuszone? Nie wiesz jak zadbać o stopy i nie masz pomysłu do kogo zwrócić się o pomoc?

Maraga Strefa Spa jest świetnym rozwiązaniem i odpowiedzią na Twoje potrzeby. Nasz wykwalifikowany podolog, który po przeprowadzeniu wywiadu i zapoznaniu się z Twoimi oczekiwaniami dołoży wszelkich starań, by im sprostać. To stopy noszą Cię w trakcie spaceru, to one pozwalają uprawiać Ci ulubione sporty. Warto o nie zadbać nie tylko latem, gdy są one najbardziej widoczne, ale przez cały rok. Ich stan odzwierciedla kondycję Twojego organizmu. Zakładanie masywnego obuwia nie rozwiąże Twoich problemów.

Pomożemy Ci zadbać o Twoje stopy i paznokcie!

Masz problem ze zrogowaciałym naskórkiem? Nasza oferta zawiera zabieg – pedicure leczniczy, polegający na usunięciu niechcianego naskórka, oczyszczający wał paznokciowy i prawidłowo skracający płytkę paznokciową, byś mogła cieszyć się atrakcyjnymi i estetycznie wyglądającymi stopami.

Oprócz zadbanej i wypielęgnowanej skóry stóp nie możesz zapominać o pielęgnacji i trosce o wygląd swoich paznokci. Sandały, japonki, rzymianki, w każdym z tego typu obuwia Twoje paznokcie są widoczne. Proponujemy rekonstrukcję płytki paznokcia, korekcję wrastającego paznokcia lub oczyszczanie płytki paznokcia.

Wrastające paznokcie uniemożliwiają normalne funkcjonowanie i wykonywanie wielu codziennych czynności, a konsekwencją zaniedbania mogą być stany zapalne. Dlatego też, Maraga Strefa Spa proponuje różnego typu zabiegi korekcyjne w zależności od stopnia wrastania paznokcia m. in tamponadę, rurki protekcyjne, czy też klamry plastikowe.

Jeżeli doświadczyłaś urazu mechanicznego, uszkodzenia macierzy i płytka nie chce odrastać, zapraszamy na rekonstrukcję płytki paznokcia. Zabieg polega na wypełnieniu ubytków specjalnym żelem zawierającym środek przeciwgrzybiczny, byś znowu mogła cieszyć się pięknymi i zdrowymi paznokciami.

Twoje pięty wołają o pomoc? Masz bardzo popękany naskórek i chodzenie w płaskim obuwiu sprawia Ci ból? Nie bagatelizuj tych objawów. Nasze spa oferuje terapię pękających pięt, byś bezboleśnie pozbyła się trapiącego Cię problemu. Leczenie obejmuje usunięcie nadmiernej warstwy rogowej z powierzchni pięt oraz polega na zamykaniu porów w tkance skórnej.

Nadmierna potliwość stóp, nieprzyjemny zapach mogą być przyczyną wstydu i skrępowania. To przeświadczenie towarzyszy Ci w codziennym życiu i utrudnia normalne funkcjonowanie, czujesz się niekomfortowo, a w gronie znajomych obawiasz się, że każdy pozna Twój wstydliwy sekret. Możesz z tym walczyć, a my z chęcią Ci w tym pomożemy. Dzięki zabiegom w naszym spa Twoje stopy będą odświeżone, znacznie zmniejszy się wydzielanie gruczołów potowych, a oprócz tego działanie bakteriobójcze i grzybobójcze sprawi, że wróci Ci pewność siebie i dobre samopoczucie.

Systematyczna pielęgnacja i dbałość o stopy przez cały rok, sprawią, że już nigdy nie będziesz musiała się krępować, by zakładać obuwie takie jakie lubisz i eksponować swoje stopy. Chodzenie stanie się przyjemniejsze i zapomnisz o bólu. Przyjdź do Maraga Strefa Spa i ciesz się piękną i zadbaną skórą stóp.