fbpx

Maraga Strefa Spa nie jest zwykłym salonem kosmetycznym, ani salonem spa, do jakiego możesz wpaść na kilka minut, by się zrelaksować po pracy. To miejsce, które chce przyciągać profesjonalizmem, komfortem i efektami pracy – od masażu, przez medycynę estetyczną, po coraz bardziej docenianą podologię. I trzeba przyznać – że jej się to udaje.

Choć Maraga Strefa Spa zadbała o światową jakość swoich urządzeń i o eleganckie wzornictwo wnętrz, by wszystko było dopięte na ostatni guzik, to jej atutem, skarbem firmy – co jest niejednokrotnie podkreślane – są ludzie. To zarówno personel, doświadczeni i wykształceni podolodzy, kosmetolodzy oraz lekarz medycyny estetycznej, jak i klienci, którzy przychodzą tu pełni zaufania do zaangażowania załogi, standardów bezpieczeństwa, higieny i do jakości obsługi. Efektów takiej filozofii nie trzeba długo szukać, bo koncentracja na człowieku, łączenie tradycyjnych rozwiązań z osiągnięciami nowoczesnej technologii daje tu efekty w pielęgnacji, regeneracji, liftingu, poprawie wyglądu i modelowaniu sylwetki. Odzyskujemy piękny, a co najważniejsze – naturalny wygląd. Szybko, pewnie i w naprawdę dobrej atmosferze.

Spójrzmy na przykład na podologię, kierującą nas w stronę zdrowych i zadbanych stóp, a w praktyce – obejmującą profesjonalne zabiegi, których sami w domu nie wykonamy. Pękające pięty, odciski, czy wrastające paznokcie nie muszą być problemem, jeśli tylko zajmą się nim fachowcy. Skuteczne zabiegi w Maraga Strefa Spa pozwalają zapomnieć o zrogowaciałym naskórku stóp, nagniotkach, modzelach, czy bardzo twardych paznokciach, z trudem poddających się przycinaniu. Podolog przyjdzie też z pomocą osobom z ograniczeniami ruchowymi, stopą cukrzycową, reumatoidalnym zapaleniem stawów, czy nadmierną potliwością stóp.

 

To właśnie tu w Maradze stosowana jest niesamowita metoda Arkady, pozwalająca na wyleczenie wrastającego paznokcia, dotąd usuwanego chirurgicznie pod znieczuleniem, a teraz – bez znieczulenia, bez bólu i rany, bez blizny i z zachowaniem dotychczasowej szerokości paznokcia. Urządzenie zwane kostką Arkady i specjalna masa akrylowa z cząsteczkami srebra mineralnego zastępują narzędzia chirurgiczne i pozwalają na rekonstrukcję brakującego fragmentu paznokcia, likwidując tym samym przyczynę wrastania. Przez około 30-40 minut uzyskamy efekt 4-5-miesięcznego leczenia tradycyjnymi metodami Zważywszy, że z powodu wrastającego paznokcia cierpi 15% populacji, jest nad czym się pochylić! A załoga Maraga Strefy Spa zapewnia, że w wielu przypadkach taki zabieg rozwiązuje problem na zawsze, a w innych niekiedy potrzebna jest drobna jednorazowa korekcja i kontrola efektów!

Wśród zabiegów Maraga Strefa Spa znajdziemy także masaże, peelingi, zabiegi upiększające, takie jak wypełnianie i usuwanie zmarszczek przy pomocy botoksu lub kwasu hialuronowego, a pielęgnacja przy użyciu najwyższej klasy nowoczesnych urządzeń, między innymi: termoliftingu Zaffiro, laserów, endermologii oraz mikrodermabrazji, wcale nie należy do rzadko wybieranych przez gości SPA.

Zatem – zapraszamy do nas:
Maraga Strefa SPA, ul. Teofila Mateckiego 22/124 w Poznaniu, telefon +48 (61) 224-13-12, +48 882 166 438,
biuro@maragastrefaspa.pl .